Види навчальних програм
1
Лекції
Тривалість: до 20 хвилин

Концентровані відео, де лектор розкриває зміст курсу, надає рекомендації студентам.
2
Практичне завдання
Тривалість: індивідуально, у власному темпі

Самостійне завдання, яке надається для закріплення теоретичного матеріалу після перегляду кожної лекції. Включає ситуаційне завдання, відповідь на яке слухач надає у формі есе або виконує тестове завдання.
3
Workshop
Тривалість: до 2 годин

Включає в себе розгляд та обговорення виконаних студентами практичних завдань. Студенти, які не виконали практичне завдання до workshop не допускаються!
4
Інтенсив
Тривалість: до 10 занять

Навчальна програма з вузькопрактичної теми. Є частиною (одним з модулів) повного курсу, але може бути проведений і як окремий одноденний або дводенний захід з визначеної теми.
5
Курс
Тривалість: від 1 до 2 місяців

Навчальна програма, яка включає в себе окремі модулі - інтенсиви по вузькопрактичній темі. Інтенсиви містять лекції, практичні завдання, workshops.
6
Експрес-інтенсив
Тривалість: до 30 днів

Ефективний формат, щоб прокачати свої навички та поглибити
знання з вузькопрактичної теми. Зарядитися, спланувати та діяти!

Увага! Лише цей формат навчання у Академії передбачає чітко встановлений графік (дати проведення та час на виконання завдання).

Документ, який підтвердить Вашу кваліфікацію
Диплом
Сертифікат
Клуб Академії Юрія Мірошниченка
Диплом
Диплом засвідчує успішне проходження повної навчальної програми, у студента сформовані передбачені нею вміння та навички.

Потребує підтвердження отриманих знань та сформованих навичок, шляхом виконання практичних завдань, участі у воркшопах та фінальної здачі іспиту.
Сертифікат
Видається студентам короткотривалої навчальної програми (Інтенсив, Workshop) Академії.

Не потребує здачі іспиту, але можлива додаткова (у вигляді тестувань, есе) перевірка знань. Сертифікат засвідчує факт проходження навчання.
Клуб Академії Юрія Мірошниченка
Спільнота випускників Академії, які поділяють спільні цінності: професійний та особистий розвиток.

В рамках Клубу передбачені наступні формати зустрічей:
Discussion meetings (до 3 годин) - офлайн зустрічі Клубу Академії Юрія Мірошниченко, у рамках яких пропонуються до обговорення актуальні теми. Запрошені гості - експерти у своїй галузі.
Неформальні заходи (до 48 годин) - бізнес-сніданки, пікніки, походи в гори, літературні вечори, майстер-класи та ін.


Особливості навчального процесу
1
Методика навчання в Академії поглиблює знання, формує навички, розвиває Вас як особистість.
2
Індивідуальний графік – дозволяє проходити навчальну програму в комфортному для Вас темпі. Займаєтесь у зручний час за індивідуальним графіком. Доступ в особистий кабінет впродовж 3 місяців.
3
Якісний контроль - перевірка практичних завдань та надання рекомендації основним лектором. Воркшоп передбачає роботу над помилками та розбір реальних кейсів.
4
Кращі лектори-практики – до викладання в Академії запрошуються найкращі лектори-практики. Завдання лектора – допомогти студентові сформувати професійну навичку, мотивувати під час становлення та розвитку кожного студента.
5
Доступна ціна – сприяє проходженню декількох навчальних програм Академії одночасно. Розвиваючись як особистість та формуючи професійні навички.
6
Документ (сертифікат або диплом), який підтверджує Вашу кваліфікацію – отримує студент після завершення навчальної програми Академії в електронному або надрукованому вигляді.