Блог академії юрія мірошниченка
5 важливих правил як зібрати команду для стартапу
Лайф-хак про стартапи
Припустимо, що у вас є гарна ідея та ви знайшли інвестора для її реалізації. Тепер головне - зібрати команду однодумців, професіоналів, які повірять у вас та докладуть максимум зусиль
для втілення вашого проекта у життя.
Надаємо коротку інструкцію для початківця стартапера - 5 порад, виконання яких дозволить не допустити фатальних помилок, які обходяться досить дорого.

1️⃣ Наймайте людей з досвідом запуску стартапів. Намагайтеся, щоб у вашій команді були виключно професіонали. Якщо вам вдалося відшукати фахівця, який брав участь у запуску стартапів аналогічного профілю - це удвічі цінно. Намагайтеся не упустити таку людину!

2️⃣ Віддавайте перевагу талановитим співробітникам. Не настільки важливо, яка ваша ідея, однак важливо, хто її буде реалізовувати! Якщо потрібно, дійте за принципом природного відбору - навчитесь звільняти людей та залишати тільки найкращих!

3️⃣ Будьте готові змінюватися. Проявляйте гнучкість, динаміку в комунікації та високий рівень залученості в процес всіх учасників проекту. Орієнтуйтесь на пріоритети клієнта!

4️⃣ Вчіться спілкуватися з колегами. Створіть сприятливий морально-психологічний клімат в команді. Важливі моменти якомога частіше обговорюйте на нарадах. Саме на нарадах відбувається згуртування команди, формування загальних цілей, завдань, бачення кінцевої мети, критеріїв ефективності.

5️⃣ Допоможіть команді закохатися в продукт. Переконайтеся, що співробітники бачать кінцеву мету. Вони повинні палати такою ж пристрастю до товару чи послуги, як і Ви. Тільки тоді у них не буде спокуси у кризові моменти все кинути напризволяще та звільнитися.
❗️Сподіваємось, що ці поради допоможуть вам у створенні професійної та ефективної
команди для стартапу.
Error get alias