Блог академії юрія мірошниченка
6 способів вирішення проблем
Як вирішити проблему максимально швидко? Напевно кожен з вас щодня стикається з різними труднощами, які вимагають швидкого прийняття рішення.
Все наше життя складається з проблем. Вони чекають нас всюди - в повсякденному житті, вдома і на роботі. Проблеми - бувають абсолютно у всіх. Як правило, вони виникають з різних причин і часто бувають наслідком наших власних помилок і невдач. При цьому, іноді ми потрапляємо у досить складні ситуації, з яких, на перший погляд, немає виходу.

Сьогодні ми розглянемо шість способів ефективного і швидкого вирішення проблем:

1️⃣ Як тільки виникає проблема, відразу приступайте до її вирішення. Спочатку потрібно визначити проблему і прийняти її. В чому її причина? Необхідно подумати, що можна зробити в даному випадку. Іноді невелика проблема, яку ви намагаєтеся вирішити, може бути лише симптомом або частиною більш серйозної проблеми.

2️⃣ Спробуйте подивитися на проблему з боку. При більш широкому огляді ви побачите більше можливостей. При цьому, стримуйте свої емоції!

3️⃣ Визначте можливі варіанти вирішення проблеми. Які ідеї приходять вам в голову? Розбийте проблему на деталі. Розпишіть ситуацію вздовж і поперек на папері. Оцініть варіанти вирішення і виберіть з них найбільш вдалий і найпростіший? Тільки так ви можете визначити вірний спосіб вирішення проблеми!

4️⃣ Спробуйте мислити нестандартно. Стереотипи і звичний підхід часто заважають вам підібрати правильне рішення для розв'язання проблеми. Ви зосереджуєтесь на кількох варіантах, які застосовували раніше при вирішенні подібних проблем. Запам'ятайте, що будь-яке завдання має не один спосіб вирішення! Можливо, самий нестандартний з них виявиться доречніше і ефективніше очевидних.

5️⃣ Застосуйте "мозковий штурм". Старий добрий спосіб. Якщо рішення проблеми зайшло в глухий кут, то колективний мозковий штурм - ідеальний метод! З багатьох запропонованих вам варіантів ви вибираєте один - найкращий.

6️⃣ Складіть план вирішення проблеми і приступайте до його реалізації. Визначившись з методом вирішення проблеми, складіть для себе поетапний план. Розпишіть, що і коли необхідно зробити. Після реалізації першого етапу, приступайте до другого і т.д. Обов'язково дотримуйтесь дедлайна! Якщо потрібно, то встановіть собі нагадування на мобільний телефон.


❗️ Наше життя ніколи не буде простим. Але ми в змозі вчитися і зростати, щоб краще справлятися з різними труднощами. Впевнені, що запропоновані вам методи вирішення проблем допоможуть вам в повсякденному житті і професійній діяльності.
Error get alias