Блог академії юрія мірошниченка
"Сім навичок високоефективних людей. Потужні інструменти розвитку особистості"
"Сім навичок високоефективних людей. Потужні інструменти розвитку особистості" - книга для тих, хто хоче стати кращим у професійній діяльності, максимально реалізувати свій творчий потенціал та назавжди змінити своє життя на краще. Цей світовий бестселер допоміг на житті мільйонам людей в усьому світі, серед яких Білл Клінтон, Ларрі Кінг, Стівен Форбс та інші. «Сім навичок високоефективних людей» престижний журнал Time назвав одним з найважливіших творів про бізнес.
Автор: Стівен Кові - відомий і популярний американський письменник, бізнесмен, експерт в питаннях керівництва. У своїх книгах Стівен Кові ділиться досвідом та надає корисні поради щодо управління компанією і персоналом, виховання в собі лідерських якостей, ефективного менеджменту, а також розглядає проблеми правильного розподілу часу і уваги між бізнесом і родиною.

Надаємо три корисні поради від Стівена Кові:

1️⃣ Починайте проекти, чітко уявляючи кінцеву мету. Вам слід упевнитися в тому, що ваш проект - це саме те, що вам потрібно, і ви як слід все передбачили. І тільки після цього ви можете приступати до втілення свого проекту в життя. Ви починаєте, уявляючи собі кінцеву мету!

2️⃣ Навчіться переписувати сценарії. Не потрібно жити по заздалегідь написаним сценарієм. Розвиваючи свою самосвідомість, багато хто з нас виявляють неефективні сценарії, несумісні з тим, що ми по-справжньому цінуємо в житті. Однак ми не зобов'язані жити за цими сценаріями. Ми відповідальні за те, щоб, використовуючи свою уяву і творчий потенціал, створювати нові більш ефективні сценарії.

3️⃣ Навчіться виконувати свої зобов'язання. Даючи собі або іншим обіцянки і виконуючи їх, ми мало-помалу добиваємося того, щоб наша воля не залежала від нашого настрою. Здатність давати собі обіцянки і виконувати їх - це база для розвитку основних навичок ефективності.
❗️ Ми впевнені, що ця книга навчить вас краще розуміти себе, визначати пріоритети, формулювати життєві цілі й досягати їх.
Error get alias