Блог академії юрія мірошниченка
6 порад як заводити корисні знайомства
Лайф-хак з нетворкінгу
Напевно кожен з вас чув, що таке нетворкінг?

Зв'язки, знайомства, вміння заводити потрібні контакти – все це важливо в сучасному світі. Проте не кожному вдається досягти відповідної мети через відсутність досвіду та базових
комунікативних навичок.

У вирішенні подібних проблем допомагає нетворкінг, метою якого є формування в людини поведінки, спрямованої на створення корисного кола зв'язків, які знадобляться для вирішення різноманітних життєвих та професійних завдань.
Отже, надаємо декілько корисних порад всім, хто хоче домогтися професійного успіху, і використовує для цього нетворкінг:

1️⃣ Визначте ціль спілкування. З ким ви хочете познайомитись і задля чого? Відповідь на ці запитання суттєво зекономить вам і вашому співрозмовнику час, а головне додасть вам впевненості.

2️⃣ Будьте відверті зі своїм співрозмовником. Будьте відвертими та відкритими до спілкування. Не треба старатись вигадати щось нове і подавати себе неприродньо. Будьте самим собою!

3️⃣ Розповідайте про себе коротко і тільки найважливіше. Намагайтеся говорити спокійно, впевнено, утримувати зоровий контакт і виражати ентузіазм. Не розповідайте про особисте життя, політичні та релігійні погляди, проблеми з грошима та здоров'ям. Не говоріть забагато!

4️⃣ Не давайте нездійсненних обіцянок. Будьте обережними зі словами, не давайте нездійсненних обіцянок!

5️⃣ Ви не повинні сподобатися абсолютно всім. Навіть якщо ви найприємніша людина, все одно знайдеться той, хто вас недолюблюватиме з певних причин. Немає нічого поганого в тому, що ви комусь не подобаєтесь. Не звертайте на це уваги на думку оточуючих!

6️⃣ Намагайтеся завжди мати охайний та приємний вигляд. Постійно тримайте себе в формі та вдосконалюйте свої здібності.
❗️Пам'ятайте - успіху досягне лише той, хто цінує співробітників, залучає їх і не займається
обманом!
Error get alias