Блог академії юрія мірошниченка
Як читати книги з користю для себе?
Для чого ми читаємо і яка від цього користь?

Читати книги корисно не тільки для розширення нашого світогляду, але й для вдосконалення особистої кар'єри, здоров'я, відносин з людьми. Поряд з цим, читання розвиває пам'ять, збільшує словниковий запас людини, сприяє виробленню більш чіткого і ясного мислення.
Однак, читати - це одне, а от отримати для себе користь з прочитаного твору - це зовсім інше! Ми надаємо вам шість порад як читати книжки з максимальною користю для себе:

➡️ Читайте зосереджено. Переглянута в поспіху література швидко забудеться. Навчіться читати між рядків. Там знайдеться досить багато корисного і потрібного матеріалу. Для цього необхідно, пробігаючи очима рядки, бути більш уважним до змісту.

➡️ Читайте книгу з щоденником під рукою. Деякі при читанні літературної праці залишають зауваження на полях, однак зроблені позначки забуваються, залишаються на далеке «потім». Заведіть зошит або блокнот, в якій виписуйте цікаві думки, цитати, поради тощо.

➡️ Аналізуйте зроблені вами замітки. При кожному зручному випадку заглядайте в щоденник. Записи можуть допомогти при складанні привітання, тексту статті, в спілкуванні з друзями, в інших моментах.

➡️ Завершивши читання уважно перегляньте записану інформацію.

Розберіть замітки за напрямками, якщо в цьому є необхідність.

➡️ Періодично повертайтесь до своїх записів. Нове - це добре забуте старе! Обов'язково застосовуйте виписки на практиці. Вони підкажуть вам новий напрямок в бізнесі або в розвитку творчого потенціалу. Корисні поради і рекомендації будуть підмогою у вирішенні побутових і ділових завдань.
❗️ Правильний підхід до читання допоможе вам бути цікавим співрозмовником з грамотно побудованим мовленням.
До того ж ви отримаєте гарний настрій на довгий час. Читайте з користю і задоволенням!
Error get alias